جایزه بهترین پوستر «اعتیاد باعث نابودی خانواده» به جوان هرمزگانی اعطاء شد

جایزه بهترین پوستر «اعتیاد باعث نابودی خانواده» به جوان هرمزگانی اعطاء شد
درآیین اختتامیه مجازی نخستین جشنواره ملی یاریگران زندگی؛
فرهادی نیا از اعطای جایزه بهترین پوستر در حوزه پیشگیری اولیه از اعتیاد با عنوان « اعتیاد باعث نابودی خانواده » به یک جوان هرمزگانی خبرداد.

«فرهادی نیا»، دبیر شورای هماهنگی مبارزه با موادمخدر هرمزگان در گفتگو با خبرنگار خبرگزاری شبستان در بندرعباس عنوان کرد: همزمان با برگزاری آیین اختتامیه نخستین جشنواره ملی یاریگران زندگی که به صورت مجازی و همزمان در سراسر کشور با حضور دبیرکل ستاد مبارزه با موادمخدر ریاست جمهوری، وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی و جمعی از مسئولان کشوری و استانی برگزار شد، «مهران پندار»، جوان هرمزگانی موفق به کسب جایزه بهترین پوستر «اعتیاد باعث نابودی خانواده» شد.

وی در ادامه به تشریح اهداف مهم این جشنواره پرداخت و افزود: ایجاد موج اجتماعی در میان فعالان رسانه‌ای در زمینه مبارزه همه‌جانبه با موادمخدر، تجمیع و انتشار آثار هنری شایسته و همچنین بسترسازی همگانی در فضای مجازی و جلب مشارکت‌های مردمی ازجمله این اهداف است.

 دبیر شورای هماهنگی مبارزه با موادمخدر هرمزگان گفت: 10 هزار اثر به دبیرخانه نخستین جشنواره ملی یاریگران زندگی ارسال شده بود که از این میان 500 اثر با موضوعات فیلم کوتاه ، فیلم مستند ، پویا نمایی ، تیزر ، عکس ، پوستر و شعارهای پیشگیرانه داوری شد.

وی افزود: پس از بررسی هیات داوران، در نهایت 31 اثر برای دریافت جوایز به عنوان موارد برتر و برگزیده انتخاب و معرفی شدند.

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.