مبارزه با مواد مخدر با کمک شتاب دهنده‌ها سرعت می‌گیرد

مبارزه با مواد مخدر با کمک شتاب دهنده‌ها سرعت می‌گیرد

معاون علمی و فناوری رییس جمهوری در نشست دبیران شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر با کمک تکنیک‌های جدید در حوزه مبارزه با مواد مخدر می‌توانیم هزینه‌ها را کاهش دهیم و ماندگاری روش‌ها را بیشتر کنیم.

رییس ستاد فرهنگ‌سازی اقتصاد دانش‌بنیان و توسعه صنایع نرم و خلاق معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری افزود: ستاد مبارزه با مواد مخدر با کمک شتاب‌دهنده‌ها و شرکت‌های دانش‌بنیان و خلاق به حوزه پیشگیری، شناسایی و درمان ورود کند. این شرکت‌ها خود مسیر درست و علمی را پیدا می‌کنند و پیش می‌روند. شما فقط پشتیبان آنها باشید.

ستاری با اشاره به تلفات انسانی حوزه مواد مخدر، تاکید کرد: ما باید تلاش کنیم با استفاده از تکنیک‌های فناورانه و نوآورانه، تلفات انسانی را کاهش دهیم. این کار در کنار کاهش هزینه‌ها، نیروی انسانی ارزشمند را هم برای کشور حفظ می‌کند.

معاون علمی و فناوری رییس جمهوری در بخش دیگری از سخنان خود، افزود: توسعه یک مقوله فرهنگی است. برای رسیدن به آن باید از نوآوری‌ها و فناوری‌های نوین بهره ببریم.

همه ستادهای معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری برای توسعه فناوری‌ها و تکنیک‌های مبارزه با مواد مخدر آماده همکاری با نهادهای مرتبط با این حوزه هستند.

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.