مركز نوآوری ياريگران زندگی به زودی افتتاح می شود

مركز نوآوری ياريگران زندگی به زودی افتتاح می شود

مرکز «نوآوری یاریگران زندگی» از سوی ستاد مبارزه با مواد مخدر و با همکاری معاونت علمی ریاست جمهوری به زودی افتتاح می‌شود تا فضائی مناسب و امن را برای بروز خلاقیت های جوانان این مرز و بوم فراهم سازد.

در راستای تحقق شعار سال۱۴۰۰ مبنی بر «تولید، پشتیبانی‌ها، مانع‌زدائی‌ها» از سوی مقام معظم رهبری (مدظله‌العالی)، ستاد مبارزه با مواد مخدر در نظر دارد تا در جهت تحقق اهداف و رسالات نظام مقدس جمهوری اسلامی از طریق جلب و جذب ایده‌های خلاقانه و استخراج آن‌ها از بطن جامعه در راستای مبارزه همه جانبه با مواد مخدر و ریشه کنی این بلیه اجتماعی، حرکتی نوین و پیشرو را آغاز کند.
به همین منظور این ستاد با همکاری معاونت علمی ریاست جمهوری به تاسیس مرکزی با عنوان «مرکز نوآوری یاریگران زندگی» اقدام کرده است و در این مرکز، کارشناسان خبره و متخصصین امر در محیطی آرام و به همراه کلیه امکانات به کمک دانشگاهیان، نخبگان و ایده پردازان شتافته تا فضائی مناسب و امن را برای بروز خلاقیت های جوانان این مرز و بوم فراهم سازند.
جوانان خلاق، کارآفرینان، کارفرمایان، سازمان‌های مردم‌نهاد، مراکز دانش بنیان، مراکز علمی و پژوهشی، دانشگاه‌ها، شرکت‌های نوپا از سراسر کشور می‌توانند از طریق ارتباط با این مرکز و طرح ایده‌های نو اطمینان داشته باشند که مرکز نوآوری یاریگران زندگی چتری امن برای حفاظت از ایده‌ها و مکانی مناسب جهت پرورش خلاقیت‌ها خواهد بود.
«مرکز نوآوری یاریگران زندگی» با پوشش مسیری از طرح ایده و پرورش آن و عبور از مراحل گوناگون تا رسیدن به محصول و سرمایه گذاری بر روی آن حامی و پشتیبان جوانان، مخترعان، کارآفرینان و سازمان‌های مردم نهاد خواهد بود.

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.