ایده‌های استارتاپی به صاحبان صنایع رسید

ایده‌های استارتاپی به صاحبان صنایع رسید

صاحبان ایده‌های استارتاپی و صنایع خلاق با سرمایه‌گذاران خطرپذیر تعامل کردند تا زمینه برای رفع نیاز های فناورانه این حوزه فراهم شود.

به گزارش گروه علم و پیشرفت خبرگزاری فارس به نقل از معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری،«استارتاپ دمو استانی» عنوان رویدادی است که با حضور 15 تیم استارتاپی و صنایع خلاق استان مرکزی میزبان دو سوی عرضه و تقاضای فناوری شد. فن‌بازار ملی ایران از آن حمایت کرد و در شرکت شهرک‌های صنعتی استان مرکزی برگزار شد.

طرح تولید چاپگرهای سه بعدی، طرح تولید اسکاچ های آشپزخانه یکبار مصرف دوستدار محیط زیست، بانک اطلاعاتی هوشمند صنعت و طرح پلتفرم بازاریابی هوشمند برای اولین بار در سومین دوره رویداد استارتاپ دمو ارائه شد.

فرصتی برای تجاری‌سازی ایده‌های نوآورانه و خلاق

در این رویداد استارتاپی، 5 طرح نوآورانه برتر ارائه شد و در نهایت سه طرح برتر برگزیده و با اهدای جوایز تقدیر شد تا زمینه برای تجاری‌سازی و ارتباط این طرح‌ها با صنعت فراهم شود.

برگزیدگان این رویداد، علاوه بر استفاده از خدمات مشاوره ای و راهبری، در جریان رویداد از حمایت‌های مالی، اعتباری و استقرار در شرکت شهرک‌های صنعتی برخوردار شدند.

رویداد استارتاپ دمو بر مبنای برنامه های عملیاتی فن بازار منطقه‌ای استان و شاخص‌های ابلاغی سازمان صنایع کوچک برای توسعه تجاری سازی فناوری‌ها و کمک به نوسازی صنایع استان به صورت دوره‌ای برگزار می‌شود.

شبکه فن‌بازار ملی ایران، با هدف توسعه زیست‌بوم نوآوری و با حمایت معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری، مسئولیت ایجاد و ساماندهی فن‌بازارهای منطقه‌ای و تخصصی در کشور را بر عهده دارد و تاکنون 24 فن‌بازار منطقه‌ای و 3 فن‌بازار تخصصی با همکاری صنایع و شرکت‌های بزرگ منطقه‌ای ایجاد کرده است.

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.